התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב פנים משרדים

ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר מתחילים בעבודה על עיצוב פנים משרדים. בין אם מדובר במשרדי היי טק, משרד חקירות או עסק פרטי של עורכי דין, ראוי שחדרי המשרדים יהיו מזמינים, נעימים, וכמובן – יאפשרו ריכוז מיטבי של העובדים ולקוחותיו לאורך יום העבודה. למעשה, עיצוב פנים מואר ומושקע היטב הוא כרטיס הביקור של כל משרד המעוניין לגייס לשורותיו לקוחות חדשים, כמו גם מרשים מועמדים הבאים להתראיין במשרדי החברה. לאור כל זאת, אין ספק שהתהליך העיצובי מורכב ודורש יצירתיות.

 

יצירתיות בעיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים משרדים

הקמתם עסק, וכעת מצאתם חלל בשביל המשרד החדש שלכם? כעת מגיע שלב ארגון החדרים ועיצובם. בעזרת מעצבת פנים, אין ספק שתבצעו את המשימה בהצלחה והעסק שלכם, בהתאם לכך, ישגשג. מה, למעשה, נדרש בתהליך עיצוב המשרד?

ראשית, רצוי להתאים את הסגנון העיצובי לאווירה ולסוג העסק. כלומר, במידה וישנה דרישה לעצב משרד עורכי דין, עיצוב הפנים המשרדי יכלול חדרי ישיבות, חדרים אישיים למנהל החברה, לעורכי הדין הבכירים ולעובדים האדמיניסטרטיביים. וזאת, כמובן, לצד עיצוב חדר קבלת קהל המהווה את הכניסה למשרד ועל כן נותן את הטון בעיצוב, המטבחון המעוצב לעיתים כמו בר או חדר אוכל והשירותים. אין ספק, ראייה עיצובית מדויקת ונבונה תבצע התאמה בין מהות העבודה לסגנון העיצובי של המשרד. לכן, ההתחשבות בצרכים של משרד עורכי דין יהיה שונה, למשל, באלו של משרד עובדי היי טק או של משרד רואה חשבון.

הקו העיצובי, בהתאם, יחפפו לאופי וסוג העבודה. במידה ומדובר במשרד היי טק, ניתן ליצור קונספט קלאסי, נקי ורגוע, הכולל חדר מרכזי בסגנון אופן-ספייס בו יושבים המהנדסים ועובדים באווירה נינוחה תוך סיעור מוחות משותף. עיצוב פנים משרדים של חברת פרסום בהחלט יוכל להיות אקלקטי בהרבה, בו ניתן יהיה לשלב בין מספר סגנונות וצבעים: לצד לובי הכולל כיסאות בצבעים שונים, יהיה מטבחון עם קירות מקושטים.

 

סביבת עבודה נעימה בזכות יולי וולמן

בזכות החזון העיצובי, היצירתיות וההקפדה על הפרטים הקטנים של יולי וולמן בכל חדר עבודה, משרדכם ישקף את מהות העבודה ואת סוג הלקוחות והעובדים אותו אתם מעוניינים למשוך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל