התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב פנים מודרני

קווים נקיים, בהירים ומאירים מהוויים חלק מתחום עיצוב פנים מודרני. מדובר בתחום עיצוב ייחודי אשר התפתח בעשורים הראשונים של המאה ה-20, ודוגל בפונקציונליות ופשטות. בין אם מדובר במטבח, בסלון ואף בחדר השינה, מדובר בסגנון עיצוב יישומי בכל חלל ומרחב אישי בביתכם. העיצוב עצמו כולל מספר אלמנטים שרצוי לקחת בחשבון לקראת תחילת התהליך המרתק. מה התהליך כולל? בואו נעבור יחדיו, בקצרה, על חלקם.

 

אלמנטים ייחודיים בעיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני

צבע הקירות – משום שמדובר בסגנון עיצובי ייחודי, הדוגל בפשטות, לרוב צבע הקירות יעמוד על צבע אחיד כדוגמת לבן, אפור בהיר וכן הלאה. צבע הקירות האחיד יתרום לתחושה רגועה ונעימה, השומרת על הקו העיצובי הפשוט והמזמין.

ריהוט – הצבעוניות של הסגנון העיצובי המודרני ממשיך גם בריהוט עצמו. כלי המטבח, לדוגמא, יכללו חומרים השומרים על קו עיצובי פונקציונלי, אשר ישרת אתכם על הצד המרבי ביותר. במקביל, המוצרים עצמם לא רק שומרים על תקנים עולמיים אלא גם עוקבים אחר הקו העיצובי המודרני: בין אם מתכתי, מזכוכית וכן הלאה – העיצוב הנקי יישמר ויעניק מרחב אישי ביתי ומודרני בו-זמנית.

ריצוף – אלמנט עיצובי חשוב לא פחות במהלך התכנון המודרני כולל ריצוף ייחודי. למה הכוונה? בשונה מעיצוב פנים כפרי, בו מקובל,  למשל, לרצף עם עץ, בעיצוב פנים המודרני יתקיים עיצוב אחר: הכוונה לחומרים לכאורה קרים, כמו בטון, היוצרים מראה חלק, אחיד ואסתטי.

 

עיצוב בלתי מתפשר עם יולי וולמן

אכן, כפי המשתמע מהאלמנטים הנ”ל, מדובר בעיצוב מאופק, הדוגל בסדר צורני ניכר לעין. בהתאם, תהליך העבודה של יולי וולמן ישמור על הסטנדרטים העיצוביים הללו ועוד; תהליך עבודה יצירתי בו היא מבטיחה כי עיצוב הפנים בדירתכם ישמור על קו נעים, נקי, ומזמין – כל האלמנטים המחייבים עיצוב פנים מודרני ועדכני. נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך לצורך ייעוץ, הדרכה, ידע מעמיק בסגנון עיצובי זה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל