התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב פנים דירות

בבואכם להיכנס לדירה, בין אם כשוכרים או כבעלי הנכס, רצוי שתתאימו את הדירה לפי טעמכם האישי. הקפדה על דירה מוארת, בעלת קווי עיצוב מזמינים, המשקפים, במקביל, את חיי היומיום והפנאי שלכם. לכן, רצוי ואף חשוב לתת את הדעת על חיפוש מעצב פנים; איש מקצוע שידע להתאים את עיצוב הדירה לאישיות שלכם תוך ניצול מקסימלי של שטח הדירה. בין אם מדובר בדירה קטנה בתוך בניין מגורים רב קומות ובין אם בדירת יוקרה: הפרטים הבאים בתחום עיצוב פנים דירות יפקחו את עיניכם.

 

הדילמות בעיצוב פנים דירות

עיצוב פנים דירותחשיבות מעצב הפנים בעת תכנון הדירה ועיצובה היא רבה: דירה להשכרה בבניין רב קומות? אולי דירה פרטית ויוקרתית ותקציב מפנק? חשוב שתהיה יד מכוונת שתעזור לכם להבין וליצור את החזון העיצובי של הדירה. מה הן הדילמות כאשר מתחילים בעבודה על עיצוב הפנים של דירות?

ראשית, גודל הדירה הוא היבט מרכזי בעת עבודה על סקיצת העיצוב של הדירה. הכוונה היא, שבין אם הדירה קטנה ובין היא גדולה, על מעצב הפנים לקלוט ולעצב את המרחב האישי באופן הפונקציונלי והאסתטי ביותר. עיצוב ממצה של המרחב בדירה קטנה יכלול שימוש בצבע מיוחד או במראה או בחומרים מיוחדים . אחסון מוצרים במיקומים פונקציונליים ברחבי הדירה ושמירה על קו עיצובי בהיר ונקי.

במידה ומדובר בדירה יוקרתית ומרווחת, על מעצב הפנים להשתמש בשטח הרב של הדירה ולמקסם אותה כך שהיא תראה גדולה אף יותר ממה שהיא במציאות: שימוש בחומרי גלם איכותיים, חפצי נוי מהודרים וכן הלאה – אלוהים נמצאת בפרטים הקטנים.

תהא הדירה אשר תהא, ישנם אלמנטים שאסור לפסוח עליהם במהלך עיצוב הפנים: בחירה בסגנון עיצובי והקפדה על עקביות בכל חדר, ואמירה אישית המייצגת את האופי והנשמה של הדיירים.

 

יולי וולמן – הבחירה הטבעית כמעצבת הפנים

עם אופציות העיצוב הרבות בתחום עיצוב הפנים וההתאמה לטעם האישי של הדיירים, מעצבת הפנים יולי וולמן תדע לנווט בין אפשרויות העיצוב הרבות ולכוון אתכם, תוך הקשבה מלאה לצרכים וההעדפות האישיות שלכם ושמירה על קו מנחה של העיצוב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל