התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב פנים בתים

אתם לקראת מעבר לבית חדש? אולי מחפשים בית להשקעה? אין ספק ששוק הבתים והדירות בישראל הוא רחב, מגוון ותחרותי. בהתאם, עיצוב הפנים שלהם מהווה חלק בלתי נפרד מהאופי של הבית ומספק חותם אישי של הדיירים או של בעלי הנכס. לכאן נכנס מעצב הפנים, התורם את ניסיונו והידע העשיר שלו בעיצוב ייחודי אשר, ללא ספק, יתאים לבית, למתגוררים בו וכמובן – למרקם של השכונה בה נמצא הבית. אין זה מה משנה באיזו עיר או יישוב נמצא הבית, עיצוב פנים בתים חכם ומקורי יתרום הן לנראות של הבית עצמו, כמו גם לבעל הבית ולייחודיות הסביבה.

 

טיפים לעיצוב פנים בתים

עיצוב פנים בתים

העיצוב הפנימי של הבית הוא חשוב לא פחות מהעיצוב החיצוני שלו. לכן, תפקידו של מעצב הפנים הוא נדבך משמעותי מסימן ההיכר הייחודי של הבתים; תפקיד, שבסופו של דבר, תורם לשיווק של הבית ולמוניטין שלו ולשכונה בה הוא נמצא. מה הם הטיפים המומלצים לשדרוג הבית ועיצובו?

במידה ומדובר בבתים פרטיים ומרווחים יחסית, ניתן בהחלט לשלב בין סגנונות עיצוב כך שהתוצאה תהיה, לדוגמא, עיצוב אקלקטי; וזאת תוך שימוש בחומרים מנוגדים בריהוט, ברצפה ובחפצי הנוי. כמובן שמומלץ לשלב בין ההיבט האישי לבין הביתי – כלומר החדרים בהם תתכנס כמות גבוהה יותר של אנשים, תוך שמירה על טעמם האישי של הדיירים.

כאשר מדובר בעיצוב בתים ששטחם קטן יחסית, תפקידו של מעצב הפנים הוא לתרום את הידע שלו בתכנון מוקפד בשטחים קטנים. ניתן לעשות זאת, למשל, באמצעות שימוש נכון בתאורה מתוחכמת בתוך שטח הבית, הקפדה על אחידות סגנונית של הבית, שימוש מושכל בחללי אחסון, ריהוט מוקפד ואף שימוש מיוחד במראות – אלמנטים שונים ומגוונים אשר ינצלו היטב את שטחו של הבית ויצרו אשליה של מרחב אישי מרווח.

 

עיצוב מקורי של בתים בעזרתה של יולי וולמן

בין אם מדובר בבית פרטי ומרווח, הנמצא על קרקע פרטית, ובין אם מדובר בבית קטן הנמצא בבניין דירות, בעזרתה של יולי וולמן תוכלו לעצב את המרחב הביתי והאישי שלכם לטעמכם ובצורה יעילה ומתוחכמת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל