התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב דירות קטנות

עיצוב דירות קטנות הוא תחום המתפתח ומתחדש לאורך השנים האחרונות. בין אם ברצונכם לעבור לדירה חדשה או להשכיר אותה – גודל הדירות הוא קריטי, במיוחד כאשר הן קטנות ויש צורך בעיצוב יצירתי. משום כך, בעת עיצוב דירות קטנות, ישנם מספר היבטים שחשוב לתת עליהם את הדגש לקראת תחילת הפרויקט. בהתאם, אם אתם מצד המשכירים או מצד השוכרים, כדאי לכם להתעמק בנושא קריטי זה.

 

דגשים בעת עיצוב דירות קטנות

עיצוב דירות קטנות

תאורה – כאשר מדובר בדירה ששיטחה קטן, מומלץ ואף רצוי להתחשב באור השמש הנכנס מהחלונות לתוך שטח הדירה. כל קרן אור הנשפכת על קיר תיצור אשליה מקסימה של שפע לאורכה ולרוחבה של הדירה. בנוסף, שימוש באמצעי תאורה מתאימים בתוך הדירה עצמה תורמים גם כן לתחושה מזמינה ונינוחה.

ריהוט – מיקום הריהוט וגודלו משפיעים על הנראות ועל החלל של הדירה. בהתאם, תכנון מוקפד של ריהוט הדירה בסלון, בחדר השינה וכן הלאה תורמים לנראות ולתחושה של מרחב אישי נוח. ספות גדולות מדי או שולחן קפה קטן מדי? פתרון יצירתי יימצא.

אחסון – המשחקים של הילדים מפריעים לכם? הקונסולה שלכם דורשת מיקום מיוחד? אחסון מתוחכם של החפצים היקרים שלכם יקל על השימוש היומיומי בהם.

מראות – אחד הטיפים החשובים בעת עיצוב הדירה הוא שימוש במראות. מדובר, למעשה, באחד הטריקים החשובים שכן שימוש נבון במראות יצור בדירה אפקט של מרחב אישי רב יותר ממה שקיים במציאות.

 

כלים מוצלחים לעיצוב דירות אצל יולי וולמן

הדגשים המפורטים למעלה הינם דוגמא על קצה המזלג בלבד, ומשקפים את האופן הדקדקני בו יולי וולמן פועלת בעת תכנון עיצוב הדירות. אין שום סיבה שהמעבר לדירה קטנה ומגורים בה יהיו סבל לשוכר, שכן עיצוב חכם וחדשני הוא בר ביצוע. נשמח ליצור אתכם קשר ולקבוע פגישה בה נדון בכל ההיבטים הרבים הקיימים בעת העיצוב, תוך הקשבה מלאה לצרכים האישיים שלכם.

לתחילת עבודה משותפת פורה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל