התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב דירות יוקרה

רכשתם את דירת חלומותיכם, דירה יוקרתית השוכנת למרגלות ההר או מול חוף הים. כעת רצוי שתשאלו את עצמכם את השאלה הבאה: כיצד ניתן למקסם את האיכויות ואת המרחב האישי של הבית החדש והמפנק? עיצוב דירות יוקרה הוא פרויקט מורכב הרבה יותר ממה שנדמה. שימוש בחומרי גלם איכותיים, העצמת גודל הדירה על ידי מיקום חכם של חפצי נוי, ושימוש נכון בתאורה של הבית ומחוצה לו – מדובר במתן תשומת לב לפרטים הקטנים, שהופכים את תהליך העיצוב למשמעותי; תשומת לב שמעצב פנים יצירתי ישכיל להביא לידי ביטוי.

 

עיצוב דירות יוקרהכיצד לעצב דירות יוקרה נכון

בדומה לדירות קטנות, גם בדירות יוקרה יש צורך ניצול שטח מקסימלי. ההבדל בין שני סוגי הנכסים, לעומת זאת, הוא ניכר: עיצוב דירות יוקרה דורש תכנון של השטח המרווח בנכס באופן שימצה את הפוטנציאל של הדירה על הצד הטוב והאיכותי ביותר. למעשה, דירת יוקרה פירושה לא להותיר דבר ליד המקרה: להתאים את עיצוב הפנים לסגנון האדריכלי של המבנה בו אתם גרים, לשקף את סגנון החיים ופעילויות הפנאי בהם אתם מתעניינים ושפה עיצובית כללית – אלמנטים רבים ומגוונים אשר אמורים להשלים ולצייר את תמונת חייכם באופן האופטימלי והמדויק ביותר.

דירת יוקרה כשמה כן היא אמורה לשדר יוקרה וטעם משובח כך שכל הנכנס אליה מביע קריאות התפעלות.

לאחר שבחרתם במעצב פנים מקצועי ומנוסה לפרויקט חייכם, כעת אתם נכנסים לאחד השלבים המכריעים: בחירת סגנון עיצובי לבית היוקרה שלכם. אין ספק שמדובר בשלב מכריע, שכן הוא אמור לשקף את הטעם האישי שלכם, ובמקביל ליצור מראה ייחודי שיסמל את האיכויות הרבות של הבית. בין אם בחרתם בסגנון מודרני, טוסקני, או אפילו אקלקטי, רצוי להקדיש לנושא מחשבה רבה.

 

עיצוב יוקרתי ומנצח עם יולי וולמן

אין ספק, דקדקנות בפרטים הקטנים במהלך עיצוב פנים של כל דירה, ושל דירות יוקרה בפרט – עליהם עמלתם רבות בכדי לרכוש, הוא נדבך בלתי נפרד מתהליך העבודה. כעת, בכדי להשלים את החוויה על צידה הטוב ביותר, פנו למעצבת הפנים יולי וולמן, לליווי מקצועי, עתיר ניסיון ובעל חזון עיצובי לאורך כל תהליך העבודה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל