התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

עיצוב בתים קטנים

בשנים האחרונות ישראל נהנית מפרץ בנייה לאורכה ולרוחבה של הארץ. בין אם וילות וגורדי שחקים במרכזי הארץ ובין אם חדרי סטודיו ביישובים בפריפריה, מגוון הבנייה ואופייה משקף את המרקם החברתי, הכלכלי וההיסטורי המדינה לצד התפתחות וצמיחה באוכלוסייה עצמה. לצד כל זאת, שוק הבתים הקטנים הוא שוק נדרש ובעל כוח רב. בין אם אתם רווקים העוברים לבית הראשון שלכם לבד, זוגות צעירים הבונים לעצמם קן, או אפילו בעלי נכס המעוניינים להשכיר את החלל שלכם: בית קטן הוא מרחב מחייה הנושא בחובו חשיבות עצומה. בהתאם, עיצוב בתים קטנים הוא תחום המאפשר לייפות ולחדש את המרחב האישי שלכם בתנאים שלכם ולפי טעמכם האישי.

עיצוב בתים קטנים

אפשרויות מגוונות לעיצוב בתים קטנים

רבים חושבים שעיצוב חלל קטן איננו בר ביצוע, ושמור לאלו שידם משגת ובתיהם נוח ומרווח. טעות בידיהם שכן המציאות בשטח היא אחרת לחלוטין! האפשרויות לעיצוב בתים ששטחם קטן הן רבות ויצירתיות, ובשילוב מעצב פנים מוכשר – התוצאה הסופית תהיה לא פחות ממדהימה.

מהן האפשרויות העיצוב של בתים קטנים? ראשית, ניצול נכון של שטחי האחסון יכול להוביל למראה עם קו נקי ומסודר שישדר מרחב ואחידות החללים השונים בבית. בין אם מדובר בשטחים פנויים הקיימים לאורכו של הקיר, במטבח או ליד הספרייה בסלון – ניצול חכם של שטח פנוי יעניק לבית את הפונקציונליות הדרושה לו.

בנוסף, אחידות עיצובית בפנים הבית תיצור אשליה של מרחב בתוך ביתכם הקט. בין אם בחרתם בסגנון קלאסי, מודרני או אפילו כפרי – חשוב לשמור על קו מנחה אחיד בעיצוב תוכנו של השטח. קו מנחה זה יעניק תחושה של אחידות ומרחב, במקום הצפיפות של החדרים בבית.

אין ספק שגם שימוש בחומרים ייחודיים ואחידים במהותם, כדוגמת מתכת או עץ, יכולים ליצור התאמה בנראות הבית, וכתוצאה מכך, אשליה של שפע בנכס הקטן.

 

עיצוב הבית בייעוצה של יולי וולמן

עיצובם של בית קטנים לא צריך להיות מטרד וכאב ראש עבורכם, להיפך: יולי וולמן תלווה אתכם לאורכו של תהליך העבודה, ותהפוך אותו ליצירתי ומשמעותי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל