התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

סגנון על זמני – אטמוספירה

סגנון על זמני – אטמוספירה

שווה להכיר – עיצוב על זמני

 

המעצבת יולי וולמן הקימה לפני מעלה מ-25 שנה את “יולי וולמן אדריכלים” – משרד הבוטיק של וולמן מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות ומשרדים.

מהן השאיפות וההשראות שלך?

“המטרה המרכזית שלי היא ליצור עיצוב ואדריכלות על זמנית, תוך מתן שימת דגש לפרשנות אישית המותאמת ללקוח. כל דבר קטן  שאני פוגשת בחיי היומיום, יכול לעורר את הרעיון הבא ומשם מגיעה ההשראה. כמו כן, אני חובבת אומנות, סרטים וספרים וכן  יש לי חיבה גדולה לתרבות האוכל וגם שם  אני מוצאת השראה בלתי נגמרת”.

וולמן, שביססה את מעמדה בסצנת העיצוב הישראלית, עברה מהפך לדבריה לפני חמש שנים, אז היא טסה ליפן וחוותה במלוא העוצמה את העיצוב היפני הנקי. “לצד פרנק לויד רייט, האדריכל היפני טדאו אנדו הותיר בי חותם. העיצוב היפני המינימלי  והמדויק להפליא מאופיין בפשטות בחומרים ודיוק של פרופורציה”.

הקו העיצובי אשר מנחה את וולמן הוא סגנון מודרני, עם נגיעות חמות מהקלאסיקה ושילובם. וולמן נוהגת לקחת חומרים קיימים ולהעניק בהם  חיים חדשים, וכשצריך היא תעצב ותייצר אלמנט פיסולי ייחודי ונוכח להשלמת עיצוב החלל.

 

אם לא היית עוסקת בעיצוב, באיזה תחום היית עובדת?

“ללא ספק, הייתי מתמחה בתחום האוכל ובפרט באפייה, שמהווה עבורי תרפיה ולכן החלל הראשון אותו אני בוחרת  לעצב הוא המטבח המהווה לב הבית. מקום המפגש של כולם, בו מתקיימות השיחות הכי עמוקות ורגישות”.

כשאומנות משרה עלינו מוזה ואפייה, היא התרפיה, האופנה מהווה עבורה השראה נוספת ובפרט מעצב האופנה ויויאן  ווסטווד. אם ננסח את זה מעולם התוכן הקולינרי של וולמן, היא מתמקדת במראה עכשווי, מינימליסטי  ומדויק, אף היא מתבלת בתבלינים ססגוניים בהשראת ווסטווד עם רמיזות צבעוניות ונוכחות. וכיצד היא מסכמת את הקו העיצובי המזוהה עימה? “בשתי מילים: מודרני ועל זמני”.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

כתבו עלינו נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל