התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

הקן המתרוקן – Stylish

הקן המתרוקן – Stylish

הקן המתרוקן – סימפוניה של ניגודים

 

 

זוג מרעננה הגשימו את חלומם ועיצבו את ביתם החדש באופן שמתאים בדיוק לאורח חיי משפחתם, ואהבתם הגדולה לאירוח. בית שמאפשר נוחות לזוג בוגר שילדיו עזבו את הקן ומנגד בית המאפשר לילדים ולמשפחתם להגיע, ולהתארח ולהרגיש בבית.

מרחב שנותן דגש על מה שחשוב ויפה

סלון וחדר משפחה רחב בעיצוב בהיר וחם

הבית הזה ברעננה, הוא דוגמה מצוינת לעבודת עיצוב בה המעצבת למדה להכיר את דיירי הבית עד לפרט וזאת בכדי ליצור להם מרחב שיתאים לסגנון החיים הייחודי שלהם, מרחב שנותן דגש על מה שחשוב ויפה בעיניהם, מרחב שמרגיש בדיוק כמו הבית שחלמו לבנות. בעלי הבית החליטו לבנות את ביתם כך שיעניק אווירה אינטימית בפינת המשפחה ובמטבח בימים בהם הזוג לבד בבית, אך עם זאת פינת אוכל גדולה וסלון מרווח היכולים להכיל סלון וחדר משפחה רחב בעיצוב בהיר וחם.

“רצינו בית שיהיו בו כל הפונקציות שנדרשות לנו בגילנו”, אומרים בעלי הבית כשהם נשאלים על התכנון שעבר המקום ועל ההתאמה שלו לחייהם, “אנחנו אוהבים לארח וליהנות, במיוחד מחברת הילדים והנכדים שלנו. אנחנו אמנם רק שניים שגרים בבית, אבל תמיד יש בו המון אנשים”. הדברים הללו מבטאים את אחד הצרכים החשובים ביותר שהעמידו הדיירים לאדריכלית.

ברוכים הבאים

הבית תוכנן בצורת מפלסים ולא קומות. בצורה זו, אין צורך לטפס קומה שלמה להגיע לחדר ההורים והקשר עם חלקי הבית ישיר יותר ולא מנותק. במפלס העליון, תוכננו שלוש סוויטות ובמרתף סוויטה נוספת על מנת לאפשר אירוח מקסימלי. בקומת הכניסה כאמור, סלון וחדר משפחה רחב ומטבח בעיצוב בהיר וחם. המטבח נבנה בחלל נפרד ורק 2 פתחים מובילים ממנו לפינת האוכל. נגרות המטבח, אשר נבנה בסגנון פרובנס, בוצעה ע”י נגריית “תיבת נוח”, נגריה שהייתה אחראית על כל עבודות העץ בבית. מרחב עבודה נוח עם המון מקום אחסון. זהו הקו שהוביל בתכנון המטבח. המזווה מסתתר אף הוא מאחורי דלת המעוצבת כחלק מארונות המטבח.

כל הקומה חופתה באבן בהירה באריחים גדולים במיוחד בעיבוד גס. שטיחים ותאורה מרשימה נבחרו כחלק מהשאיפה לעיצוב חמים ומשפחתי. קירות הבית ואף התקרות נצבעו בגוונים שונים של גוון הקרם המשרה אווירה של רוגע. אבני פירוק בגוונים שונים מחפים את עמודי הסלון בין חלונות העץ “אפקס” שיובאו מאיטליה, וגם הם נבחרו בגוון שמנת רך ובהתאמה אף הוילונות.

עבודות העץ של נגריית “תיבת נוח” ניכרים בספריות הרחבות, במזנונים ובויטרינות ואף בחדר העבודה השוכן בקומת הקרקע שכל קירותיו מחופים בעץ. 

לחדר הרחצה, ניתנה תשומת לב מיוחדת. הוא רחב מאוד באופן יחסי וניכרת בו התייחסות לכל צורך. גם בו הושקעה מחשבה בעבודות העץ והתוצאה הסופית בהחלט משדרת אווירת שלווה וחמימות בדיוק כמו הבית כולו.

אבני פירוק בגוונים שונים מחפים את עמודי הסלון

 

חדר הרחצה רחב מאוד באופן יחסי וניכרת בו התייחסות לכל צורך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

כתבו עלינו נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל