התקשרו עכשיו : 03-6045047

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אדריכלי ישראל

אדריכלי ישראל

צילום הפרויקט: עמית גרון

אדריכלית: יולי וולמן

ניהול ופיקוח: חברת אורניל

 

יולי וולמן אדריכלים

המשרד יולי וולמן אדריכלים הוא משרד בוטיק שהוקם בשנת 1991. מאז הקמתו, עוסק המשרד במאות פרויקטים שונים ומגוונים, ומתמחה בתכנון ובעיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, משרדים ומבנים בעלי ייעוד ייחודי, כגון ספא. במשרד, מאמינים כי תהליך העיצוב הוא דיאלוג בין השפה העיצובית לבין הפתרונות הפונקציונליים, המוביל ליצירת פרויקט יחיד ומיוחד, בכל פעם מחדש.

 

בית בהרצליה פיתוח

במשך חמש שנים, עמד המבנה כ”פיל לבן”. יולי אשר משרדה זכה בתכנון הפרויקט, התבקשה להפוך את השלד הקיים לבית מגורים מרשים, בעל איכויות המזמינים – משפחה פעילה, עם ילדים מתבגרים, ביקשה ליצור חלל שבו הורים וילדיהם יוכלו לבלות ולארח.

 שלד המבנה תוכנן כקופסא סגורה, נעדרת חללים, אשר פתחיה קטנים, צרים באלמנטים קישוטיים. בתכנונה של יולי, “נפתח” המבנה לכיוון מערב, אל הגינה החזית המזרחית, הפונה אל הרחוב הראשי, נסגרה. האלמנטים הקישוטים את הפתחים “נוקו”, והשלד הפך למבנה מודרני, אינטימי ומואר. הקונספט העיצובי התכנון החדש הוא של בית אוניברסלי אשר אינו משתייך למקום מסוים ומעניק השוהים בחו”ל, אך שבים ומתגוררים בו תכופות – תחושות ביתיות ושייכות.

האופי הפעלתני של המשפחה הוא שהנחה את את בחירת החומרים בתהליך מחשבה רבה לפונקציונליות של החומר, שנמתחה אל מעבר להחלטה העקרונית לערוך שימוש בחומרים עכשוויים. הכניסה המרשימה לבית, המורכבות, תיבות מחומרים שונים, מסתירה מאחוריה גליל של מדרגות לולייניות, משלד המבנה. גליל המדרגות נכלא בריבוע של קירות מחופי אבן אפורה.

מכלול זה מהווה חזית קדמית מגוונת, הבנויה מארבעה גושים בעלי חומריות שונות, כאשר משני צדי גרם המדרגות תוכננו בריכות מים ובמרכז מוקם קיר דלת כניסה מרשימה פנים המבנה מאופיין בסימטריה ובפתחים גדולים אשר את החיבור עם החוץ. צבעוניות המבנה היא מונוכרומטית, וכוללת צבעי חאקי, שחור ואפור, הצובעים את הבית ומשמשים רקע לאוסף האמנות הישראלית המוצג בו.

איל אורן מחברת אורניל ניהל את הבנייה ופיקח עליה, תרגם את התוכנית, ארגן צוות מגובש והוביל את העוסקים במלאכה ביעילות,במקצועיות ובאווירה ונינוחה. תוך גילוי בקיאות והתמצאות בפרטים, דאג אייל לשלב בין יועצים ואנשי מקצוע.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים:

כתבו עלינו נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל